Stravné

Stravování dětí je zajišťováno třikrát denně ve spolupráci se školní jídelnou při ZŠ Kaznějov. Na základě smlouvy je poskytována dopolední a odpolední svačina, oběd. Jídelníček je zpracováván na dobu jednoho týdne. Skladbu jídelníčku a dodržování spotřebního koše plánuje vedoucí školní jídelny ZŠ.

Ve třídách mají děti během celého dne k dispozici dostatek tekutin.Děti nejsou nuceny k jídlu, ale jsou vedeny k tomu, aby nové jídlo alespoň ochutnaly.

Finanční normativ pro děti 3-6 let :

Dopolední svačina12,- Kč

Oběd (včetně nápojů)30,- Kč

Odpolední svačina12,- Kč

Finanční normativ pro děti 7-10 let :

Dopolední svačina15,- Kč

Oběd (včetně nápojů)32,- Kč

Odpolední svačina13,- Kč

Cena nedotovaného oběda :

pro děti 3-6 leté67,- Kč

pro děti 7-10 leté69,- Kč

děti v jídleně

Do vyšší kategorie strávníků se počítají děti, které mají pro daný školní rok odklad školní docházky.

Rodiče přihlašují a odhlašují děti ze stravování nejpozději předcházející den (do 12.30 hodin telefonicky nebo zápisem do sešitu umístěného na chodbě - napíší zároveň také předpokládaný příchod dítěte do MŠ).

V případě nemoci si mohou rodiče první den vyzvednout oběd od 12.00 - 12.30 hodin v MŠ, na jídlo si přinesou vlastní nádoby.

Stravné musí být uhrazeno vždy do 20. dne následujícího měsíce na účet mateřské školy: ČSOB 181415255/0300.

Rodiče obdrží z MŠ částku i variabilní symbol, která bude účtována buď formou inkasa, převodem na běžný účet nebo hotově do pokladny MŠ.

Jídelníček je vyvěšován na nástěnce MŠ.