Školné

Stanovení úplaty za předškolní vzdělání na školní rok  2024/2025

Školné vybírá škola na účet mateřské školy číslo:
ČSOB 181415255/0300 variabilní symbol bude stejný jako při platbě stravného, pouze před něj dáte č. 10, platba školného a stravného tedy probíhá ve dvou platbách ( převodem na účet, hotově nebo inkasem).

Základní částka úplaty za předškolní vzdělávání činí 300,- Kč měsíčně a musí být poukázána na účet školy nejpozději do 20. dne následujícího měsíce.

Snížená částka úplaty za předškolní vzdělávání na 150,- Kč
- dítě, které nedocházelo do MŠ ani jeden den příslušného kalendářního  měsíce, kdy byla MŠ otevřena ( platí pro nejmladší děti, které ještě nanastoupily plnou docházku)

Bezúplatné vzdělání v MŠ
- zdarma se poskytuje vzdělání dětem v posledním roce docházky před nástupem do základní školy a dětem, kterým byl povolen odklad školní docházky